Naprawy realizujemy w warunkach warsztatowych w celu zapewnienia najwyższej jakości naprawy oraz dbając o bezpieczeństwo powierzonych nam urządzeń. Wieloletnie doświadczenie i na bieżąco aktualizowana dokumentacja serwisowa pozwala nam na wykonanie trafnej diagnostyki i zastosowanie sprawdzonych rozwiązań naprawczych. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia czy podejmiemy się naprawy Twojego urządzenia. Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości uchwytów do TV LED oraz LCD, stojaków do TV oraz monitorów, uchwytów do projektorów oraz głośników. Zapewniamy wygodne zakupy w ramach naszego sklepu internetowego.

Jeśli interesują Cię opinie na temat naprawy telewizorów i serwisów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania. Gdy interesuje Cię najlepszy serwis telewizorów od naprawy telewizorów to wykorzystaj doświadczenie Zakład Usług Elektronicznych Mgr Inż Zbigniew Baranowski. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Nasza firma zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy umiej… Niestety bardzo często zdarza się, że ulegają one różnego rodzaju usterkom. W takich sytuacjach zamiast kupować nowy sprzęt, próbujemy go naprawić na własną rękę, bądź oddając do specjalnego serwisu. Z pomocą przychodzi Inter Service, który od wielu lat zajmuje… Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu staliśmy się solidnym partnerem dla głównych producentów elektroniki, takich jak Samsung, Sharp, Sony, LG, Panasonic, czy JVC.

Na wykonane usługi w tym naprawę telewizorów udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy. Stałym klientom udzielamy rabatu w wysokości 10% robocizny. Większość serwisów RTV posiada własny magazyn z częściami zamiennymi czołowych producentów urządzeń elektronicznych. Jeśli posiadasz sprzęt niszowej marki, fachowcy mogą zaproponować zamienniki oryginalnych części, które są tańsze, ale również skuteczne. Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę serwisu RTV.

Poprzez fachowość, wiedzę i dostęp do części zamiennych jesteśmy w stanie osiągnąć zadowolenie klienta. Na wyposażeniu posiadamy sprzęt najwyższej jakości, jak również bogaty zasób precyzyjnych narzędzi. Specjalizujemy się w naprawie takich urządzeń jak aparat fotograficzny, dvd, kamera, kino domowe, monitor, nagrywarka i telewizor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *