Zajęcia odbywają się w przytulnym gabinecie przy ul. Niewiele, wystarczy kliknąć na baner u dołu wpisu, lub ten w prawej kolumnie bloga, zarejestrować się i Voilà, możecie korzystać z wiedzy, śledzić trymestry ciąży, czy przygotować Wasze ciało do porodu. Każda lekcja jest inna, każda wnosi coś nowego, każda pozwala poczuć się Wam o krok bardziej przygotowaną do tego wielkiego dnia, który jest przed Wami.|Celem pierwszej edycji będzie stworzenie innowacyjnego badania KTG, które pozwoli na automatyzację predykcji ryzyk.

Kalkulator ryzyka covidowego”, który ma stanowić realne wsparcie dla personelu medycznego. Część położnicza oddziału zorganizowana jest w systemie rooming-in, matka przebywa wraz z noworodkiem w tej samej sali pod opieką położnych i pielęgniarek oddziału noworodkowego. Noworodki zgodnie z zasadami przestrzeganymi w szpitalu przyjaznym dziecku karmione są w sposób naturalny. Położne i pielęgniarki udzielają pomocy matkom w zakresie karmienia piersią.|Nazywam się Agnieszka Miłosz i jestem Instruktorem Akademii Ratownictwa Medicover. Z wykształcenia jestem magistrem pielęgniarstwa i w zawodzie mam 6-letnie doświadczenie. W mojej karierze zawodowej pracowałam na Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz na Izbie Przyjęć w Szpitalu Dziecięcym w Gdańsku. Obecnie pracuję w Medicover jako pielęgniarka oraz prowadzę szkolenia z pierwszej pomocy.|W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Jeśli jesteś już w zaawansowanej ciąży, poród tuż-tuż i po prostu zostało Ci niewiele czasu na przygotowanie, nie martw się i zadzwoń do nas. Zaplanujemy wspólnie indywidualny spotkanie z położną jeszcze przed porodem. Podczas takiej wizyty domowej będziesz mogła dokonać wyboru naszej położnej oraz skorzystać z bezpłatnej godzinnej edukacji. Edukacja przedporodowa ma ogromne znaczenie dla przyszłych rodziców.}

{KKK 1324 Eucharystia jest źródłem i zarazem szczytem całego życia chrześcijańskiego. Inne zaś sakramenty, tak jak wszystkie kościelne posługi i dzieła apostolstwa, wiążą się ze świętą Eucharystią i do niej zmierzają. W Najświętszej bowiem Eucharystii zawiera się całe duchowe dobro Kościoła, a mianowicie sam Chrystus, nasza Pascha. Poziom usług z zakresu archiwizacji dokumentów świadczonych przez Ekoakta gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie ochrony informacji, zwłaszcza informacji niejawnych i wynikających z danych osobowych.

Nasza współpraca w pełni potwierdziła wiarygodność i fachowość naszego partnera. Opierając się na powyższym rekomendujemy firmę Ekoakta jako sprawnego specjalistę w zakresie świadczonych usług.|Do obchodów tego sympatycznego święta przyłączyły się przedszkolaki wraz z wychowawczyniami z Przedszkola w Radawiu i w tym dniu przyniosły swojego ulubionego misia. Wszyscy na zakończenie spotkali się przy kawie i dyskusji. W ten sposób zakończył się bardzo miły piątkowy wieczór. Szkolenie przeprowadzili Pani Iwona Niedojadło – Latarnik Polski Cyfrowej oraz Pan Rafał Sieradzan. Latarnicy Polski Cyfrowej to lokalni animatorzy, których zadaniem jest zachęcanie przedstawicieli pokolenia 50+ do zrobienia pierwszego kroku w Internecie. Środa, zapraszamy wszystkich miłośników rowerów oraz sympatyków naszej Biblioteki na wspólny Rajd Rowerowy.

Tematykę dopasowujemy do potrzeb grupy – jeśli jakiś temat wymaga rozwinięcia, chętnie przygotujemy materiały, które pozwolą Wam na szybsze oswojenie się z nową wiedzą. Zapraszamy do bezpłatnej szkoły rodzenia online w Gdańsku! Bobomama to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o przyszłych rodzicach, które kompleksowo wspiera całe rodziny zarówno podczas ciąży, jak i już po narodzinach dziecka. Nasze położne służą pomocą i wiedzą z wielu różnych dziedzin. Ponadto zapoznamy Cię ze szczegółową wiedzą dotyczącą porodu. Nasze położne z Poznania zapoznają Cię również z wiedzą dotyczącą karmienia piersią.|Na naukę nigdy nie jest za późno przekonywała seniorów Pani Iwona. Grupa seniorów z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła w szkoleniu, udowadniając, że wiek nie jest przeszkodą w oponowaniu obsługi komputera. Od wielu lat Jan Grzegorczyk przyjaźni się z Ojcem Janem Górą.|Postanowiły fotografować noworodki przebrane w kolorowe, urocze stroje w atrakcyjnej i profesjonalnej scenografii. Rodzice mogą zobaczyć piękne zdjęcia swoich pociech. A także zgodzić się na udostępnienie ich na specjalnym profilu „Rodzę w Sosnowcu” na Facebooku. Opublikowane dotąd fotografie cieszą się niesamowitą popularnością.