Turystycznej, która niewątpliwie spełnia rolę głównego traktu… Pokój Standard wyposażony jest w duże łóżko małżeńskie o wymiarze min. 160×200 cm, telewizor LCD, sejf, minibar, telefon oraz telewizję satelitarną. Początki osady orłowskiej sięgają XIX w., kiedy to rybak Jan Adler ( niem. Jan Orzeł) założył karczmę o nazwie Adlerhorst , wokół której zaczęło się rozwijać niewielkie kąpielisko. W latach 20-tych i 30-tych bogaci właściciele polscy budowali wille, pensjonaty i hotele w Gdyni Orłowo. Do dziś stoją tu najbardziej stylowe hotele w Trójmieście. Pensjonat Jastarnia – Dom Pod Dobrym Aniołem

Posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne z 7 salami, dwie restauracje, SPA, siłownię oraz wiele innych udogodnień … Jeśli należą Państwo do tej drugiej grupy i potrzebne Wam niewielkie wsparcie przy wyborze nad morzem, zapewniamy – doskonale Państwo trafili. Niewątpliwie zdają sobie Państwo z tego sprawę i dlatego też odwiedzili Państwo na nasz portal miejscakonferencyjne.pl. Cieszymy się i chcemy podziękować za zaufanie, którym obdarzają nas Państwo, przeglądając naszą nieprzerwanie rosnącą bazę danych.

Kojące zapachy oraz relaksująca muzyka w wypoczywalni SPA będą dopełnieniem Twojego błogiego relaksu i regeneracji. Nasze centrum SPA składa się z profesjonalnie wyposażonych gabinetów, w których używamy wyłącznie naturalnych i ekologicznych kosmetyków. Zadbaj o swoją kondycję i dobre samopoczucie wybierając resort nad morzem dla aktywnych. Nasza restauracja NATURA bazuje wyłącznie na regionalnych, nieprzetworzonych produktach od lokalnych dostawców. Sami pieczemy chleb,wędzimy ryby i mięso, robimy przetwory oraz sezonujemy wołowinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *