Miła sympatyczna atmosfera, fajne sauny w sam raz na relaks i odpoczynek. Kuchnia wyśmienita, wprost rewelacyjna, ukłony dla szefa kuchni. No i nasz krótki wypad nad morze nie był by tak udany gdyby nie wisienka na torcie a właściwie dwie wisienki. Naszych Gości wg Google znakomicie ocenia naszą kuchnię. Nasze słynne śniadania i nieustępujące im obiadokolacje w formie bufetów to jeden z głównych powodów do powrotu wśród naszych stałych Gości!

Ich sceniczna prezentacja zebrała burzę oklasków. Jesteśmy nowym portalem informacyjno-lifestajlowym z Katowic i o Katowicach. Będziemy dzielili się z Wami wszystkim co ważne dla mieszkańców stolicy naszego regionu i tych, którzy pracują, uczą się lub chcą w nim spędzić czas. Pokoje w Jastarni – dom pod dobrym aniołem.

Fredry w Kołobrzegu, ze znakomitą strefą SPA & Wellness oraz świetną restauracją. Wspaniałe miejsce dla każdego, kto szuka hotelu nad morzem z urozmaiconymi możliwościami spędzania czasu, lecz także dla wszystkich tęskniących za głębokim relaksem. Latem {hotel|lodge|resort} zaprasza Gości do komfortowego wypoczynku na prywatnej plaży, słońcem możecie również cieszyć się na tarasie wypoczynkowym na dachu hotelu. Po kąpielach słonecznych delikatnie schłodzicie ciało w basenie z przyjemną temperaturą {ok|okay} stopni i będziecie mogli zrelaksować się w jacuzzi. Na fanów saun czeka łaźnia parowa, sauna sucha, infrared, możecie też odpocząć w grocie solnej czy na podgrzewanych leżankach.