Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2, A, B, B automat oraz B+E. Specjalizujemy się w branży klimatyzacyjnej. Zajmujemy się montażem systemów klimatyzacji, serwisem oraz nadzorem urządzeń klimatyzacyjnych w placówkach firmowych jak i prywatnych. Profesjonalne i kompleksowe naprawy obuwia, usługi kaletnicze, drobne usługi i przeróbki krawieckie, punkt przyjęć pralni chemicznej, sprzedaż akcesoriów i kosmetyków obuwniczych.

Robimy wszystko, by naprawa trwała tylko tyle, ile to potrzebne. Naprawa telewizorów, monitorów, aparatów, kamer, projektorów i DVD. Jeśli niesprawny telewizor spędza Ci sen z oczu, nie zwlekaj i zadzwoń do fachowca Sir Local.

Specjalizujemy się w naprawie pralek, zmywarek, lodówek, zamrażalek, kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych, indukcyjnych wszystkie marki i modele. Wykonujemy podłączenia pralek, zmywarek oraz płyt grzewczych. Udzielamy zawsze gwarancji 12 miesięcy na naprawiany sprzęt. Całe trójmiasto bezpłatny dojazd do klienta.

Chcę otrzymywać od Koninklijke Philips N.V. Znajdź najbliższy Autoryzowany Punkt Serwisowy aby naprawić urządzenie. Wersja on-line pomoże Ci odnaleźć odpowiedni punkt oraz numer kontaktowy. Dowiedz się więcej o tym, co obejmuje gwarancja, jej zasady, okres i warunki dotyczące twojego produktu.

W większych miastach można spotkać się z serwisami RTV czynnymi przez całą dobę. Określane mianem pogotowania komputerowego zapewniają naprawę każdego sprzętu o dowolnej godzinie. Jeśli nie wiesz, gdzie w Twojej okolicy znajduje się serwis sprzętu RTV, sprawdź to w naszym katalogu agency. Mając sprawdzony serwis na oku, żadna awaria nie zepsuje Ci nastroju.

Niestety bardzo często sprzęt zawodzi i ulega zepsuciu. Wielokrotnie są to usterki, które wymagają profesjonalnego serwisu. Firma Gałkowski Robert Naprawa Sprzętu RTV zajmuje się napraw… Jesteśmy w stanie poradzić sobie z bardzo złożonymi usterkami – również takimi, gdzie większość zakładów – w tym autoryzowanych zaproponuje wymianę całego podzespołu.