Oczywiście koszty mogą nieco wzrosnąć podczas wyprawy w pojedynkę (szczególnie podrożeją noclegi, bo typowe hostele są tylko w Hawanie w ilościach znikomych). Natomiast wyjazd w większej grupie (3-4 osoby) powinien wyjść taniej (oszczędzimy głównie na noclegach i taksówkach). Warto zdawać sobie sprawę, że na Kubie prawie nikt nie wie czym jest typowy backpacking.Zarezerwuj przejazd w Łeba Taxi i ciesz się bezproblemowym dojazdem.

Opłata wliczana na podstawie długości przejazdu, a nie wskazań taksometru. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w klimatyzację i terminale do płatności kartami bankowymi. Wszystkie samochody mają przegrody chroniące pasażerów w związku z Covid 19. W każdym samochodzie jest środek dezynfekujący. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa sanitarnego. Jeśli kiedykolwiek braliście fakturę za przejazd taksówką, to ta oferta jest dla Was.

Bilety kosztujące mniej niż 300 zł w dwie strony można uznać za korzystną ofertę. Nasze bilety kupiłyśmy na maj za niecałe 120 zł w dwie strony, ze zniżką za członkostwo w klubie Wizzair. Czy uważam, że to najładniejszy region w Chorwacji? Nie, z pewnością są w tym kraju ciekawsze miejsca.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wysokie ceny utrzymywały się przez cały dzień. W późniejszych porach oscylowały między 2,9 a 3,9 zł/km. To wciąż dużo powyżej tego, co zapłacilibyśmy w przeciętnej taksówce.

Co ważne, aplikacja jest niezwykle intuicyjna w użyciu. Nie trać czasu, zamawiaj Taxi Wrocław przez aplikację na Twoim telefonie. Odprowadzanie lub uruchomienie pojazdu – w danym momencie nie możesz prowadzić samodzielnie? Chcesz, by pojazd bezpiecznie trafił pod wskazany adres?

Podczas naszego wyjazdu na Sycylię spałyśmy tylko w Katanii, gdzie możemy polecić świetny nocleg w Altevolte Rooms w ścisłym centrum miasta. Prywatne i niedrogie mieszkanko z kuchnią znajdziecie tutaj, a dom w centrum tutaj. Poza miastem i bliżej morza warto sprawdzić B&B Le Saline. Na wyspie Zlarin nie ma zbyt wielu restauracji, ale mimo to można tam odnaleźć kilka kulinarnych perełek.

Bilet kupuje się u kierowcy tylko za gotówkę, jego koszt to 2 euro, a sam bilet nie uprawnia do przesiadek. Mozliwy jest zakup karnetu na 10 przejazdów bez przesiadek za 15 euro. Bilety mozna nabyć też kioskach i punktach EMT. Do tego w Palmie działa metro, które tak naprawdę bardziej stanowi kolejkę naziemną skomunikowaną z pociągami. W mieście kursują dwie linie, a zakup i ceny biletów wyglądają identycznie, jak w przypadku autobusów i pociągów.