Magia Lubczyku to doskonała restauracja, której dania pokochasz. Tworzone prawdziwą pasją, na bazie naturalnych składników i ziół, czerpią z magicznych mocy natury. Każda potrawa jest więc niezapomnianą przygodą, podczas której kęs po kęsie odkrywasz nowe aromaty i smaki.

Hotel dysponuje 164 komfortowymi i nowocześnie wyposażonymi pokojami, klimatyczną restauracją Papieroovka, rozbudowaną strefą SPA z basenem rekreacyjny oraz salą zabaw dla najmłodszych. Hotel zlokalizowany jest w samym sercu tętniącego życiem Gdańska. Od najważniejszych zabytków i najciekawszych miejsc miasta dzieli zaledwie kilkuminutowy spacer. Pensjonat w Jastarni – Dom Pod Dobrym Aniołem

Dotyczy to przede wszystkim pracowników niewielkich {firm|agency}, gdzie trudno o zastępstwo. Ta pozornie patowa sytuacja ma również dobre strony. Unikamy tłoków w kurortach, a o miejsca noclegowe jest zdecydowanie łatwiej.

Hotel oferujący noclegi dla singli to też bio basen, gdzie wodę wzbogacono o wartościowe minerały. Godna uwagi jest też terapia tlenowa, przedłużająca młodość oraz obniżająca poziom złego cholesterolu. Terapia tlenowa pozwala także zwiększyć wydajność organizmu, stąd z jej zalet korzystają sportowcy zawodowi i amatorzy.