W 2010 r., zaledwie 3 lata po przekazaniu do eksploatacji wielorodzinnego budynku mieszkalnego o bardzo wysokim standardzie, doszło do zalania garażu podziemnego. Analiza dokumentacji technicznej obiektu oraz wyniki wykonanych badań wykazały błędy popełnione na etapie projektowania oraz budowy obiektu. Współcześnie, zwłaszcza w Europie, pierwszorzędnego znaczenia nabiera występujące zjawisko rewitalizacji miast, zwłaszcza posiadających wielowiekową historię ich rozwoju. Technologia wykonywania iniekcji ciśnieniowej w budowlach. Współcześnie, zwłaszcza w Europie, pierwszorzędnego znaczenia nabiera występujące zjawisko rewitalizacji miast, zwłaszcza posiadających wielowiekową historię ich rozwoju. Folia w płynie z bitumicznego kopolimeru etylenowego nie są odporne przede wszystkim na aromatyczne węglowodory.

Impregnaty do betonu w Polsce to szeroka sieć dystrybucji, szybkie terminy realizacji zamówień oraz nowoczesne metody obsługi klientów. W ramach grupy dysponuje bogatym zapleczem produkcyjnym i badawczym od pian poprzez silikony, akryle i kleje na papach i tynkach kończąc. Firma Emulbit jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej i styropianu.

Dostosowane są do nakładania pędzlem lub szczotką na niezbyt mokrej podłoże i wymagają ochrony przed opadami do czasu utwardzenia się powłoki. W przypadku ocieplenia ścian fundamentowych styropianem, lepik nie może zawierać rozpuszczalników organicznych, dlatego najczęściej wykorzystuje się wodorozcieńczalne emulsje asfaltowo-kauczukowe nakładane w kilku warstwach. Dodatkową ochronę przeciwwodną zapewnia folia kubełkowa układana po zewnętrznej stronie ocieplenia.